محصولات

گروه صنعتي نوين سازان در يك نگاه

 

گروه صنعتی نوین سازان درسال 1370 فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت گروه از آغاز تا کنون، بطور تخصصی درحوزه جوش مقاومتی، طراحی و ساخت ماشین مخصوص و خطوط تولید اتوماتیک مي‌باشد.

گروه صنعتی نوین سازان بعنوان یک مجموعه فناور، با فعالیت  گسترده و متمرکز در حوزه فناوری بخش‌های مهمی از صنعت کشور نقش ویژه‌اي در تحقق ((زنجیرۀ ایده تا محصول)) داشته است.

از سال 1375 با ورود مؤثر گروه صنعتي نوین سازان به عرصۀ صنعت خودرو با طراحی و ساخت خط تولید اتوماتیک رام پژو، دستگاههای جوش خط سمند و... طی مدت کوتاهی موفق به بومی سازی کامل و تولید تکنولوژی جوش مقاومتی، بعنوان یکی از تکنولوژیهای محوری صنعت خودرو و بسیاری از صنایع دیگر در کشور شد.

از سال 1386 بخش ماشین آلات ساختمانی و ماشین مخصوص گروه فعالیت خود را به صورت مستقل و تحت عنوان نوین سازان ستاره صنعت آغاز نمود و تا کنون موفق به طراحی و تولید بیش از 20 نمونه ماشین آلات تولید صنعتی مصالح ساختمانی و ده ها نونه ماشین مخصوص در صنایع مختلف گردیده است

 گروه صنعتي نوین سازان با تربیت و بکارگیری مهندسین خبره و خلاق و نیز تکنیسین‌های ماهر و زبده درعرصه طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط تولید، الگوی بسیار موفق ایجاد اشتغال مولد می‌باشد.

در حال حاضر گروه صنعتي نوین سازان از پنج شرکت نوین سازان ستاره صنعت، نوین سازان تهران، نوین پردازان قطعه، نوین نت فراگیر، و نوین سازان ارمغان تجارت تشکیل شده است. این شرکتها در راستای ارائه راه حل جامع از سوی گروه صنعتي نوین سازان برای مشتریان خود، علاوه بر طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط تولید، در زمینۀ تامین قطعات یدکی، مصرفی و نگهداری و تعمیرات فعال می‌باشند.

بخشی از فعالیتهای انجام شده گروه عبارتند از:

  • طراحی و ساخت بیش از 3000 دستگاه انواع تجهيزات جوش مقاومتي مستقر در خطوط توليد خودرو سازان بزرگ کشور (ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، گروه بهمن و...)
  • طراحی ، ساخت و نصب بیش از 100 خط تولید تیرچه ، مش (صنعتی و ساختمانی) ، جوش ستون ، خاموت و ...  در 20 استان کشور
  • طراحی و ساخت ماشین های مخصوص برای صنعت فولاد کشور (فولاد امیرکبیر کاشان و فولاد مبارکه)
  • طراحی و ساخت تجهیزات و ماشین آلات جوش اتوماتیک خطوط لوله
  • طراحی و ساخت خط تولید تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک رادیاتورهای پانلی
  • نگهداری و تعمیرات تجهیزات خطوط توليد بدنه خودرو (ایران خودرو، سایپا، ایران خودرو خراسان، پارس خودرو و...) و انجام خدمات پس از فروش کلیه دستگاههای توليدي گروه صنعتي نوين سازان در سراسر کشور با بالاترين كيفيت و کوتاه‌ترین زمان
  • تامین قطعات یدکی و مصرفی دستگاههای توليدي گروه صنعتي نوين سازان با کیفیت مطلوب
  • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی جوش و تربیت نیرو های متخصص
  • دهها پروژه طراحی و ساخت ماشین مخصوص و اتوماسیون صنعتی برای صنایع کشور و ...