گروه صنعتی نوین‌سازان با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه مهندسی جوش، بعنوان بزرگترین شركت طراح و سازنده ماشین آلات و تجهیزات جوش مقاومتی و اتوماسیون جوش در كشور پیشتاز است
      ماموریت گروه صنعتی نوین سازان بعنوان یك سازمان صنعتی پیشتاز، ارائه الگویی است موفق، كه اهداف متعالی خوداتكایی و ارتقاء صنعت كشور را به همراه داشته باشد. فعالیت‌های گروه معطوف به تولید علم و دانش و ورود به عرصه فنآوری‌های برتر است. ایمان داریم كه خودباوری، همراه با تحقیق و توسعه، گروه را در استفاده بهتر از فرصت‌ها و بُروز خلاقیت و نوآوری موفق می‌نماید.
   ماشین‌سازی و ارائه خدمات مهندسی توان محوری گروه صنعتی نوین سازان است‌، گروه محصولات و خدمات خود را با بهترین كیفیت به جامعه صنعتی عرضه و با عملكردی عالی رضایت مشتریان را جلب می‌نماید. با رقابتی سالم به توسعه و گسترش بازارهای خود می‌پردازد و با تبعیت از استانداردهای معتبر روز دنیا، به دنبال كسب فرصت‌های منطقه‌ای و جهانی است.
   خلق راه‌حل فراگیر موثرترین فایده برای مشتریان است كه به ارمغان می‌آورد. قبل از هرچیز مشاور مشتریان و دركنار ایشانست و یاری می‌دهد تا شیوه فعالیت‌های خود را متحول‌سازند. برتعمیق روابط با مراكز علمی، دانشگاه‌ها و شركت‌های همسو همت می‌گمارد و برایجاد اشتغال مولد تاكید می‌ورزد.
   آنچه بعنوان ارزش برای صاحبان سهام ایجاد می‌كند، پایبندی به اخلاق الهی و كسب سود مشروع خواهد بود. درنهایت تلاش خواهد‌كرد تا تعالی و توسعه كاركنان را كه از ارزشمندترین اهداف گروه است، با تقویت بنیه‌های علمی، مادی و معنوی؛ ایجاد روح مشاركت و فضای مناسب‌كار بدست آورد. 
   عمده فعاليتهاي گروه صنعتي نوين‌سازان به شرح زير مي باشد:
1- طراحي و ساخت بيش از 3000 دستگاه جوش مقاومتي در خطوط مختلف توليد خودرو
2- طراحي و ساخت بيش از 150 خط توليد تيرچه در سراسر كشور
3- طراحي و ساخت انواع تابلوهاي كنترل 
4- طراحي و ساخت انواع ترانسفورمر
5- ساخت و تامين قطعات يدكي و مصرفي  ماشين‌آلات جوش مقاومتي


گواهینامه های شرکت